Plynové krby

Plynové krby se dají postavit všude tam, kde je topení dřevem nevhodné nebo zakázané. Od klasických krbů jsou téměř k nerozeznání. Využití plynu jako paliva ovšem poskytuje, na rozdíl od krbů na tuhá paliva, jednu výhodu, a to přesnou regulaci teploty. Pro maximální pohodlí je navíc dodáván i dálkový ovladač.

Plynové vložky BODART&GONAY

Nabídka krbových vložek na plyn BODART&GONAY v sobě spojuje mimořádnou výkonnost a odvážný design. Vynikají čistou stylovou linií doplněnou plameny v přírodním, žlutooranžovém zabarvení.
Pomocí termostatického dálkového ovladače můžete pohodlně ovládat veškeré jejich funkce pouhým stisknutím tlačítka.
Z estetického hlediska si můžete vybrat jako dekoraci hořáku výplň z bílých, šedých nebo černých oblázků, či různě velká dekorativní polena.

Plynové vložky BELLFIRES

Bellfires je holandská společnost fungujcí od roku 1976. Jedná se o rodinnou firmu, která snoubí tradiční hodnoty a moderní techniku. Zaměřuje se na péči o spokojenost svých zákazníků i životní prostředí. Všechny krbové vložky jsou vyráběny v zemích Beneluxu.

Vedle tradice a kvality je kladen důraz také na cenovou dostupnost plynových krbových vložek Bellfires.

Všechny krbové vložky společnosti Bellfires mají spalovací komoru vyrobenou ze silnostěnné, žáruvzdorné oceli, navíc procházejí unikátní úpravou povrchu. Vnější plášť je rovněž vyroben ze silné oceli, což zaručuje optimální výdej tepelné energie a dlouhou životnost krbové vložky. Skutečným výsledkem výše uvedených charakteristik je, že každá plynová krbová vložka Bellfires je těžší než srovnatelné modely jiných společností zabývajících se výrobou plynových krbových vložek.