Novinky

Stavíme zahradní krby na míru!
11.6.2013
Chcete si na zahradě postavit nový krb? Na zahradní krby pro Plzeňský region se specializujeme již od roku 1998. Přečtěte si více!
Oblíbené krby na plyn!
1.4.2013
V roce 2012 jsme začali provádět dodávky a montáže plynových krbových vložek, které dotvoří podobu Vašeho domova. Plynové krby jsou pohodlné v obsluze a navíc... nemusíte přikládat.
Revize komínů
27.2.2013
Po skončení topné sezony doporučujeme provést kontrolu spalinových cest a komínů způsobilou osobou - kominíkem, které podle nařízení vlády č. 91/2010 musí být prováděny každý rok.

Krby a kamna Čermák - Plzeň

Firma Krby Čermák v Plzni navrhuje a instaluje domácí tepelná zařízení jako jsou krby, krbové vložky, krbová kamna,  zahradní krby, kachlová kamna a sporáky. Poskytujeme odborné poradenství a naši specialisté instalují krby, kamna a sporáky do bytů a domů zákazníků v regionu Plzeň.


Naše firma je členem prestižního Cechu kamnářů České republiky. Garantujeme kvalitu naší práce. Jsme specialisté na krby v regionu Plzeň již od roku 1998. Realizovali jsme už stovky projektů (krby, kamna, sporáky, revize komínů). Podívejte se do záložky Galerie a naleznete zde příklady našich krbů a kamen.


Hledáte profesionální návrh stavby krbu či kamen v plzeňském regionu? Zaručujeme kvalitní instalaci a vaši stoprocentní spokojenost s vytvořeným dílem. Pracujeme s osvědčenými prvky renomovaných firem jako jsou HESTIA, HOXTER, SPARTHERM a další. Navrhovat, stavět a prodávat krby, kamna a další tepelná zařízení nás baví. Kontaktujte nás!

Poslední projekty

Realizace projektů v oblasti tepelných zařízení je naše hobby. Pro naše zákazníky z regionu Plzeň jsme již vytvořili stovky projektů. Pokud se zajímáte o krby, kamna, sporáky či komíny, podívejte se do galerie projektů.

 

 

fiogf49gjkf0d
Nové fotografie realizacíNové fotografie realizací
Otevřený krb s grilem s kamenným obkladem
fiogf49gjkf0d
Krb PAX FOCUS v Kamenném ÚjezděKrb PAX FOCUS v Kamenném Újezdě
Dokončili jsme instalaci krbové vložky Pax Focus v RD v Kamenném Újezdě u Rokycan.
fiogf49gjkf0d
Kachlová kamna se sporákemKachlová kamna se sporákem
Stavíme kachlová kamna se sporákem a horním hypokaustem v RD ve Štěnovicích.
Kachlový dekor světlý s tmavým pruhem probíhajícm podél celé stavby.


Certifikáty

 

 

 

další certifikáty